• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: Botoks w Gdańsk

Botox pomaga zatrzymać młodość i ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Jest on niezastąpiony w korekcji zmarszczek, podniesieniu opadających powiek, uniesieniu kącików ust, leczeniu nadpotliwości, itd.

Filtry
0 5

Dermedica Gdańsk

(Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 6

Dr Hab. N. Med. Alicja Renkielska

5 z 5   1 opinia

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr hab. n. med. Alicja Renkielska. Ponad 30-letnia praktyka lekarska oraz udział w wielu szkoleniach i sympozjach w kraju i za... (Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 6

Dr Pernak www.drpernak.pl

5 z 5   2 opinie

(Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 6

Prof. Dobosz I Partnerzy Klinika Medyczna

5 z 5   2 opinie

Gabinet Prof. Dobosz i Partnerzy klinika medyczna znajduje się w Gdańsku.  Klinika zrzesza lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, pracujących w wielu renomowanych ośrodkach na terenie... (Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 1

Cosmea

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Cosmea znajduje się w Gdańsku, gdzie profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii wykonuje najwyższej klasy specjalista... (Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Salon Zdrowia I Urody Semiramida

Salon zdrowia i Urody Semiramida znajduje się w Gdańsku. Semiramida w języku syryjskim znaczyło "przyniesiona przez gołębie". Według legendy Semiramida została w cudowny sposób... (Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 6

Beauty Derm Instytut - Medical Day Spa

Beauty Derm Instytut - Medical Day Spa - Harmonia ciała i umysłu, zdrowie, uroda, spokój i relaks powodują, że jesteśmy najbardziej twórczy, najlepiej radzimy sobie z problemami... (Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Aurum

Salon Odnowy Biologicznej i Kosmetyki Aurum znajduje się w Gdańsku. Pomożemy Państwu przywrócić blask i zdrowie skórze, wykonamy zabiegi pozwalające na relaks i odprężenie, a... (Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 5

Gabinet Kosmetyczny Vanillia Beauty

Gabinet Kosmetyczny Vanillia Beauty znajduje się w Gdańsku. Zapraszamy Państwa do świata piękna i relaksu Vanillia Beauty to gabinet z klimatem, w którym panuje miła i intymna... (Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)
0 6

Spameed

Profesjonalna Klinika Zdrowia i Urod Spameed znajduje się w Gdańsku. Do korzystania z naszych usług zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów, którym oferujemy ponad 150 zabiegów... (Botoks Gdańsk)

Gdańsk (Pomorskie)

Firmy oferujące następującą usługę: Botoks w Gdańsk