• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: Protezy zębowe w Katowice

Protezy zębowe mają na celu odtworzenie zniszczonych lub utraconych zębów i mogą być ruchome (wyjmowane) lub stałe (mocowane do własnych zębów lub implantów). Oto najlepsze w Polsce kliniki specjalizujące się w protetyce zębowej.

Filtry

Body Care Clinic

5 z 5   10 opinii
Katowice (Śląskie)

Body Care Clinic to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o tych, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych i cenią sobie profesjonalizm, komfort... (Protezy stałe Katowice)

Dentim Clinic

Katowice (Śląskie)

...i Ortodoncji Dentim Clinic znajduje się w Katowicach. Filozofią naszego centrum jest świadczenie najwyższej klasy usług odontologicznych oraz wykonywanie bezbolesnych zabiegów... (Protezy zębowe Katowice)

Klinika Implantologii I Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk

Katowice (Śląskie)

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk znajduje się w Katowicach. Roman Borczyk stanowi uznany autorytet w dziedzinie endodoncji, chirurgii stomatologicznej... (Protetyka Katowice)

Dentestica

5 z 5   2 opinie
Katowice (Śląskie)

Swoją praktykę prowadzę od 1999 roku. Od samego początku moim priorytetem jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz pełne zadowolenie Pacjentów. Podczas leczenia stomatologicznego... (Protezy ruchome Katowice)

Ceram-Dent

Katowice (Śląskie)

Gabinety stomatologii estetycznej Ceram-Dent istnieją od 1992 roku. Placówka przez cały czas rozwija się tak pod względem poszerzenia usług stomatologicznych jak i zakupu najnowocześniejszego... (Protetyka Katowice)

Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczno - Implantogiczny

Katowice (Śląskie)

Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczno – Implantogiczny znajduje się w Katowicach. Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczno-Implantogiczna istniejąca od 1991 roku serdecznie zaprasza do... (Protezy ruchome Katowice)

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Lek.Stom. Dorota Slomkowska

Katowice (Śląskie)

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Lek.stom. Dorota Slomkowska, jesteśmy z Katowic. Moje 12-letnie doświadczenie zawodowe nabyte w Niemczech, w tym 7 lat prowadzenia własnej praktyki... (Protezy ruchome Katowice)

Daniel Dłucik - Prywatna Praktyka Dentystyczna

5 z 5   1 opinia
Katowice (Śląskie)

Daniel Dłucik - Prywatna Praktyka Dentystyczna, z siedzibą w Katowicach. Od prawie 30 lat świadczymy Państwu profesjonalne usługi stomatologiczne. Wieloletnia działalność pozwoliła... (Protezy ruchome Katowice)

Stomatologia Estetyczna Dariusz Machniak

Katowice (Śląskie)

Gabinet Stomatologia Estetyczna Dariusz Machniak znajduje się w Katowicach. Od powstania gabinetu w 1996 roku moim celem jest zapewnić Ci najwyższą jakość usług z możliwych we... (Protezy stałe Katowice)

Stomatologia Ewa Klimek

Katowice (Śląskie)

Gabinet Stomatologia Ewa Klimek znajduje się Katowicach. Ewa Klimek jest wysokiej klasy specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w... (Protezy ruchome Katowice)

Tom Med

Katowice (Śląskie)

Tom med to największy na Śląsku Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, działający czynnie od 1995 roku. Przez ten czas zbieraliśmy doświadczenie oraz poszerzaliśmy zakres działalności. ... (Protezy zębowe Katowice)

Firmy oferujące następującą usługę: Protezy zębowe w Katowice

Novia Med
Chorzów