• Dostęp firmy
    Polska

Firmy wyspecjalizowane w: Protezy zębowe w Katowice

Protezy zębowe mają na celu odtworzenie zniszczonych lub utraconych zębów i mogą być ruchome (wyjmowane) lub stałe (mocowane do własnych zębów lub implantów). Oto najlepsze w Polsce kliniki specjalizujące się w protetyce zębowej.

Filtry
0 7

Body Care Clinic

5 z 5   9 opinii

Body Care Clinic to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o tych, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych i cenią sobie profesjonalizm, komfort... (Protezy zębowe Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 4

Stomatologia Estetyczna Dariusz Machniak

Gabinet Stomatologia Estetyczna Dariusz Machniak znajduje się w Katowicach. Od powstania gabinetu w 1996 roku moim celem jest zapewnić Ci najwyższą jakość usług z możliwych we... (Protezy stałe Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 5

Klinika Implantologii I Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk znajduje się w Katowicach. Roman Borczyk stanowi uznany autorytet w dziedzinie endodoncji, chirurgii stomatologicznej... (Protezy zębowe Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 5

Ceram-Dent

Gabinety stomatologii estetycznej Ceram-Dent istnieją od 1992 roku. Placówka przez cały czas rozwija się tak pod względem poszerzenia usług stomatologicznych jak i zakupu najnowocześniejszego... (Protezy ruchome Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 6

Dentestica

5 z 5   2 opinie

Swoją praktykę prowadzę od 1999 roku. Od samego początku moim priorytetem jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz pełne zadowolenie Pacjentów. Podczas leczenia stomatologicznego... (Protezy ruchome Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 5

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Lek.Stom. Dorota Slomkowska

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Lek.stom. Dorota Slomkowska, jesteśmy z Katowic. Moje 12-letnie doświadczenie zawodowe nabyte w Niemczech, w tym 7 lat prowadzenia własnej praktyki... (Protetyka Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 5

Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczno - Implantogiczny

Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczno – Implantogiczny znajduje się w Katowicach. Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczno-Implantogiczna istniejąca od 1991 roku serdecznie zaprasza do... (Protezy ruchome Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 5

Stomatologia Ewa Klimek

Gabinet Stomatologia Ewa Klimek znajduje się Katowicach. Ewa Klimek jest wysokiej klasy specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w... (Protezy zębowe Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 5

Daniel Dłucik - Prywatna Praktyka Dentystyczna

5 z 5   1 opinia

Daniel Dłucik - Prywatna Praktyka Dentystyczna, z siedzibą w Katowicach. Od prawie 30 lat świadczymy Państwu profesjonalne usługi stomatologiczne. Wieloletnia działalność pozwoliła... (Protezy stałe Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 7

Dentim Clinic

...i Ortodoncji Dentim Clinic znajduje się w Katowicach. Filozofią naszego centrum jest świadczenie najwyższej klasy usług odontologicznych oraz wykonywanie bezbolesnych zabiegów... (Protezy ruchome Katowice)

Katowice (Śląskie)
0 5

Tom Med

Tom med to największy na Śląsku Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, działający czynnie od 1995 roku. Przez ten czas zbieraliśmy doświadczenie oraz poszerzaliśmy zakres działalności. ... (Protezy zębowe Katowice)

Katowice (Śląskie)